Цибулини гібридів тюльпана Фостера

Тюльпани гібрид Фостера полюбилися садівникам і простим любителям тюльпанів своїми великими квітами. Їх часто використовують для схрещування, щоб отримати нові гібридні сорти тюльпанів. Тому клас тюльпанів гібрида Фостера - це безліч сортів, головною відмінною рисою яких є великі пелюстки суцвіть. У природному середовищі існування висота рослин може досягати від 15 до 50 см. У гібридів Фостера розмір квітів і стебел залежить від конкретного сорту. Але їх легко дізнатися по крупному суцвіттю, яке може досягати 15-18 см.

Посадка і вирощування цибулин тюльпанів гібрид Фостера

Квіти даного класу відрізняються не тільки значними габаритами і природною красою, але також витривалістю і невибагливістю. Вони не бояться ні морозів, ні посухи, ні більшості хвороб.

Всі сорти тюльпанів Фостера відносяться до раннього періоду цвітіння. Насолоджуватися первоцвітами можна відразу ж після того, як сходить сніг. Гібридні тюльпани Фостера розпускаються вже в квітні, і ви можете розрахувати приблизний час цвітіння для створення флористичних композицій на клумбі. Ці сорти також дуже популярні в період весняних свят. Їх активно вирощують в комерційних цілях в теплицях на вигонку під зрізання.

Селекцію проводив вчений Майкл Фостер, чиє ім'я і носить квітка. Він створив клас тюльпанів, який відрізняється привабливим зовнішнім виглядом і стійкий до вірусів.

Висота стебел досягає 45 сантиметрів, листя - до 35 сантиметрів, сам бутон досягає у висоту 18 сантиметрів.

Посадку цибулин тюльпанів краще проводити восени, при помірних температурах, від 10-15 ° C. Попередньо грунт удобрюють добривом, що містить калій і фосфор. Глибина закладки цибулин становить 20 сантиметрів, попередньо на дно насипається шар піску.

В основному перші листя прибиваються після того, як повністю сходить сніг, і земля досить прогріта після зими. В цей час грунт необхідно розпушити, щоб забезпечити рослині доступ кисню. Надалі стежать, щоб на поверхні не утворювалася кірка. У період цвітіння, необхідна підгодівля мінеральними добривами. Підживлення мінеральними добривами краще проводити після поливу або дощу.

Найпопулярніші сорти тюльпанів гібрида Фостера

Тюльпан гібрид Фостера Оранж Бриз Orange Breeze - по спинці оранжевого пелюсток проходять червоні смужки, що надає їм ще більшої яскравості. Висота стебла до 45 см.

Тюльпан гібрид Фостера (Пуріссіма) Purissima - білосніжні бутони зі злегка увігнутими всередину листям, висота стебла до 40 см.

Тюльпан гібрид Фостера Світ Харт Sweet Heart - бутон лимонної забарвлення з краями, забарвленими в білий колір немов мазки акварельних фарб. Висота ніжки до 30 см.

Тюльпан гібрид Фостера (Канделла) Candella - яскраво-жовтий тюльпан висотою від 30 до 40 см з великим келихом до 12 см.

Купити цибулини тюльпанів гібрид Фостера в Україні по пошті

Купити цибулини тюльпанів гібрид Фостера в Україні по пошті можна в нашому інтернет-магазині Садовий Центр. Ми знаходимося в Одесі, але працюємо по всій Україні.

У нас можна придбати цибулини тюльпанів як в роздріб, так і оптом. Деталі оптової купівлі уточніть у нашого менеджера за телефонами Кредит +38 097 980 69 79 або +38 093 084 55 75 Також у нас можна зробити попереднє замовлення на осінь, щоб отримати посадковий матеріал безпосередньо перед терміном посадки. Ми збережемо цибулини спеціально для вас в оптимальних умовах.

Доставка по всій Україні через відділення Нової пошти або Укрпошти.

Швидкість доставки:

- 1-2 дня: Київ, Львів, Ужгород, Одеса, Дніпро, Харків (обласні центри);

- 3-5 днів: віддалені населені пункти, районні центри.

Оплата на карту Приват Банку або післяплатою після отримання посилки.

Сортувати товари по цене: Збільшенню ціни Зменшенню ціни