Каталог продукції

Цибулини ліліевідних тюльпанів

Ліліевідние тюльпани відрізняються граціозністю і витонченістю форм. Вони немов струнка дівчина підносяться на весняній клумбі вже на початку травня, радуючи оточуючих своєю красою і привабливістю.

Так як лилиецветних тюльпани дуже теплолюбні рослини, то чудово приживаються в таких країнах як Туреччина, Іран, а також в інших середземноморських країнах. Але ж так хочеться, щоб ліліевідние тюльпани приживалися і в більш холодних країнах. Про це і подбали голландські селекціонери, які завдяки спільним зусиллям створили такі гібриди лилиецветних тюльпанів, які успішно вирощують в усіх країнах Європи, в тому числі і в Україні.

Найпопулярніші сорти ліліевідних тюльпанів в Україні


Наш магазин регулярно постачає мешканців України різними гібридами голландських тюльпанів. У нашій країні лилиецветних тюльпани користуються не меншою популярністю, ніж та інші гібриди. Найбільш часто в нашому інтернет-магазині Садовий Центр замовляють такі сорти ліліевідних тюльпанів:

Тюльпан ліліевідний Претті Вумен Pretty Woman - витончений тюльпан насичено червоного кольору, немов червоні губи прекрасної дівчини. Пелюстки вузькі і загострені піднімаються вгору і поступово відгинаються назовні. Висота стебла до 55 см.

Тюльпан Ліліевідний Холланд Шик Holland Chic - коралово-оранжевий або блідо-рожевий з переходом до білого тюльпан виглядає дуже ніжно, немов пір'я рожевого фламінго. Висота ніжки від 50 до 55 см.

Тюльпан Ліліевідний (Бургунді) Burgundy - насичено винного кольору. Дуже ефектний сорт висотою до 55 см.

Тюльпан Ліліевідний Ballerina Балерина - червоно-помаранчеві бутони полум'яно-оранжевого кольору з загостреними пелюстками. Висота ніжки до 55 см.

Посадки і догляд за ліліевіднимі (лилиецветних) тюльпанами

Гібридним сортам ліліевідних тюльпанів характерні:

  • Потужний стебло;
  • Великі ніжні пуп'янки;
  • Пелюстки подовженої форми;
  • Відігнуті пелюстки, загострені у верхній частині, як у лілій;
  • Висота стебла від 40 до 60 см;
  • Різноманітна забарвлення (Червоні, оранжеві, бузкові, рожеві, двокольорові бутони).

Як і інші класи тюльпанів, отримані в результаті селекції, лилиецветних тюльпани абсолютно не вибагливі у догляді. Їх не обов'язково викопувати для просушки щорічно. При цьому на подальше якість цибулини і якість цвітіння це не вплине.

Так як тюльпани розмножуються шляхом ділення цибулин, то вони не терплять застою води ні взимку, ні влітку. Надлишок вологи в прикореневій зоні може призвести до процесу гниття і цибулини гинуть.

Оптимальні терміни посадки ліліевідних тюльпанів з вересня по жовтень місяць. В цей час температура ґрунту опускається до показників 10 градусів. Ліліевідние сорти дуже добре розростаються, тому при посадці дотримуються на відстані мінімум 20 см, при глибині рядків або лунок близько 15 см.

Навесні обов'язково вносять добрива використовуючи:

  • У процесі росту - азотне добриво;
  • В період бутонізації та цвітіння - фосфорні та калійні добрива.

Щоб отримати більшу кількість дітей через три дні після розкриття квіти зрізають. Тоді всі сили квітка віддасть на розвиток діток. При зрізі важливо залишити не менше 3-4 листків.

Де купити цибулини ліліевідних тюльпанів оптом і в роздріб в Україні?
Купити цибулини ліліевідних (лилиецветних) тюльпанів оптом і в роздріб поштою можна в інтернет-магазині Садовий Центр. Ми працюємо з великим і дрібним оптом і можемо продати вам навіть 1 цибулину тюльпанів за вашим бажанням. Для нас важливий кожен покупець.

Весь посадковий матеріал проходить суворий відбір на якість, тому наші клієнти отримують тільки добірні голландські цибулини тюльпанів за низькою ціною. Доставка здійснюється у всі міста України - Київ, Миколаїв, Харків, Дніпро, Житомир. Ми знаходимося в Одесі, але працюємо по всій Україні і співпрацюємо з кращими службами доставки - Укрпошта, Нова пошта, Інтайм.

Ми чекаємо ваших замовлень!

Сортувати товари по цене: Збільшенню ціни Зменшенню ціни
В упаковці: 1шт
В упаковці: 1шт
В упаковці: 1шт
В упаковці: 1шт