Каталог продукції

Цибулини махрових тюльпанів

Різноманітність видів і сортів махрових тюльпанів ділиться на два класи - махрові ранні і махрові пізні. Ці класи за кількістю сортів посідають друге місце відповідно до Міжнародної класифікації Тюльпанів, а також займає лідируючі позиції серед Голландських цибулинних плантаторів і селекціонерів.

Незвичайна форма бутона, різноманітність кольорів і невибагливість у вирощуванні - все це послужило бурхливому розвитку махрових тюльпанів як окремого класу.

  • Махрові ранні тюльпани - як правило, низькорослі рослини, висота стебла досягає 20-25 см.
  • Махрові пізні тюльпани мають - навпаки середньорослі і високі стебла.

Квіти махрових тюльпанів мають подвійний набір пелюсток оцвітини, через мутацій, що відбувалися у предків даного класу, формується другий шести пелюстковий квітка, там, де у звичайного тюльпана розташована зав'язь.

Махрові пізні тюльпани за своїм зовнішнім виглядом схожі з півоніями, їх часто називають піоновідние тюльпани, а в багатьох Європейських підручниках - подвійні тюльпани.

До ХХ століття цибулини махрових тюльпанів зустрічалися дуже рідко. Тільки в 20-і роки минулого століття на основі сортів класу Тріумф почалася активна селекція махрових сортів тюльпанів.

Найпопулярніші сорти махрових тюльпанів
Сорти багатьох махрових тюльпанів представлені в інтернет-магазині «Садовий Центр». Ось найпопулярніші з них:

Тюльпан махровий (Анкл Том) Uncle Tom - махровий бордовий тюльпан з пізнім терміном цвітіння, володіє ледь помітним ароматом. Висота стебла до 40 см.

Тюльпан махровий Монте Карло Monte Carlo - тюльпан жовтий махровий з раннім терміном цвітіння, висотою від 25 до 30 см.

Тюльпан махровий Айс Вондер Ice Wonder - тюльпан білий махровий пізнього строку цвітіння, з висотою стебла до 30 см.

Тюльпан махровий Вау Блю Wow Blue - тюльпан фіолетовий махровий пізнього строку цвітіння і висотою стебла до 35 см.

Ці сорти розкуповують завжди в першу чергу, тому якщо ви гарантовано хочете отримати певний сорт, то рекомендуємо зробити попереднє замовлення на осінь.

Посадка і догляд за махровими тюльпанами
Посадка і догляд за махровими тюльпанами не виділяється особливою складністю. Ранні сорти часто висаджують на невеликі клумби або в вазони, пізні добре виглядають в рабатках, міксбордерах і при окремих посадках.

Цибулини махрових тюльпанів ранніх і пізніх - висаджують восени. Правила посадки і догляду - аналогічні іншим видам тюльпанів. Сезон посадки з вересня по листопад місяць. Вкорінюватися цибулини починають, коли земля стає по-осінньому прохолодною, близько + 10 ° С. Найбільш пізні осінні посадки роблять за 2-3 тижні до настання остаточних морозів.

  • Голландські цибулини тюльпанів - здорові і великі, для захисту від хвороб з відкритого грунту попередньо перед посадкою обробіть їх фунгіцидами.
  • Цибулини тюльпани ростуть на будь-яких окультурених грунтах, легких, дренованих.
  • Рослини люблять сонце або розсіяний м'яке світло, тому намагайтеся робити посадки махрових пізніх тюльпанів на тихих місцях. Ранні сорти - більш міцні і здатні витримати легкі протяги.
  • Закладають цибулини на глибину, рівну їх трикратної висоті.
  • Підживлення махрових тюльпанів проводиться протягом вегетаційного періоду органічними і мінеральними добривами, а після закінчення цвітіння припиняється.

Ранні махрові тюльпани - більш стійкі, з невисокими жорсткими стеблами, тому в садовому дизайні вони більш універсальні. Рекомендуємо купити махрові тюльпани (ранні) для посадки в будь-клумби і миксбордери на першому і другому плані. Краще виглядають в групових посадках по 9-11 штук.

Пізні махрові тюльпани, крупноцветковие, з високими цветоносами, тому будьте готові дати їм опору у вигляді підв'язки або багаторічників, які дадуть стеблах опору на свої крони. Дуже красиво виглядають в сольних і групових посадках по 7-9 одиниць.

Оптимальна кількість груповий посадки становить 15 штук на 1 квадратний метр. Наприклад: якщо у вас є ділянка площею 10 квадратних метрів, помножте це на 15 (кількість цибулин тюльпанів на квадратний метр). І ви дізнаєтеся, що вам потрібно буде посадити 150 штук.

Однак щільність посадки може сильно відрізнятися від заявленої вище: від 20-25 шт. / 1 ​​кв. до 80 шт. / 1 ​​кв (для створення щільного килима). Така кількість тюльпанів зазвичай вирощують для комерційних цілей з метою подальшого продажу тюльпанів оптом.

Де можна купити цибулини махрових тюльпанів в Україні?
Купити цибулини махрових тюльпанів з доставкою поштою або кур'єром Ви можете в нашому інтернет магазині Садовий Центр. Ми працюємо з оптовими і роздрібними покупцями, адже для нас важливий кожен клієнт.

У наших каталогах також представлені докладні описи сортів і фото махрових тюльпанів. Замовляючи у нас цибулини квітів з доставкою по Україні - Ви завжди залишитеся задоволені. Ми чекаємо ваших відгуків після посадки і цвітіння квітів. Нам важливо мати зворотний зв'язок з професійними квітникарями і початківцями садівниками-аматорами.

Доставка посадкового матеріалу по Україні займає 2-3 дні. Ми працюємо з перевіреними службами доставки Укрпошта, Нова Пошта, Інтайм. Працюємо за попереднім замовленням, щоб ви змогли гарантовано отримати свій посадковий матеріал.

Ми чекаємо Ваших замовлень!

Сортувати товари по цене: Збільшенню ціни Зменшенню ціни
В упаковці: 1 шт
В упаковці: 1 шт
В упаковці: 1 шт
В упаковці: 1шт
В упаковці: 1 шт
В упаковці: 1 шт
В упаковці: 1шт
В упаковці: 1шт
В упаковці: 1 шт
В упаковці: 1 шт
Показати ще