Каталог продукції

Цибулини тюльпанів Мультіфлора

Багатоквіткові тюльпани, сімейні тюльпани, тюльпани Мультіфлора, букетний тюльпани, многостебельная тюльпани - під усіма цими назвами на увазі один і той же клас тюльпанів, який на нашому сайті ми виділили в окремий розділ тульпани Мультіфлора. Відмінна риса даного класу в тому, що на одному потужному стеблі утворюється від 3 до 7 квітконосів, а потім бутонів.

Раніше багатоквіткові тюльпани відносили до класу простих пізніх тюльпанів, але сьогодні серед них зустрічаються пізні махрові, Тріумф, бахромчасті. Тюльпани Мультіфлора - квіти дивної краси, але для вирощування чистого сорту необхідно докласти трохи зусиль і дотримуватися певних правил вирощування.

Головним недоліком тюльпанів Мультіфлора є те, що вони вироджуються досить швидко. У перший рік після посадки з однієї цибулини виростає пишний букет з 3 до 7 бутонів. Але з кожним роком бутонів ставатиме менше. Щоб цього не сталося або принаймні, щоб відтягнути цей термін при вирощуванні тюльпанів Мультіфлора в домашніх умовах, вибирайте якісні цибулини, хороші голландські сорти тюльпанів і забезпечте рослинам регулярний догляд.

Найпопулярніші сорти тюльпанів Мультіфлора

Тюльпани Мультіфлора користуються у наших покупців великою популярністю. Пропонуємо вам дізнатися які саме це сорти:

  • Тюльпан Багатоквітковий Silhouette Bouguet (Силует Букет) - має класичний червоним кольором бутонів, яких на одному стеблі утворюється до 5 штук. Висота стебла до 45 см при діаметрі бутона близько 4 см.
  • Тюльпан Багатоквітковий Candy Club (Кенді Клаб) - ніжний молочний забарвлення пелюсток з червоними прожилками. На одному квітконосі утворюється до 7 бутонів. Висота стебла до 45 см.
  • Тюльпан Багатоквітковий Purple Bouquet Букет Перпл - при розпусканні колір змінюється з темно-червоного на пурпурні відтінки. Висота стебла до 40 см.
  • Тюльпан Багатоквітковий Frisby Фрісбі - ніжно-білі бутони, облямовані тонкої рожевої смугою, на одному квітконосі до 8 бутонів! Висота стебла до 60 см.
  • Тюльпан Багатоквітковий Orange Bouquet Оранж Букет - на одному квітконосі висотою до 50 см утворює від 3 до 7 насичено-помаранчевих бутонів.

Вирощування багатоквіткових тюльпанів Мультіфлора

1. Посадковий матеріал повинен бути великих розмірів, діаметром не менше 4 см. Чим більше цибулина спочатку, тим крупніше будуть бутони. Дрібні цибулини дадуть слабкі бутони або зовсім не зацвітуть.

2. Тюльпани Мультіфлора найкраще себе почувають у живильному, добре дренованим грунті. Тому, якщо грунт не має потрібної повітропроникністю обов'язково створюйте додатковий дренаж.

3. У період вегетації необхідно забезпечити регулярний полив. Часто причиною нераспустившихся бутонів є посуха.

4. У період вегетації необхідно в обов'язковому порядку провести підгодівлю мінеральними добривами.

5. Відразу після цвітіння, бутони, які вже відцвіли необхідно видаляти. Стебло і листя зрізають після того, як вони повністю пожовтіє і висохнуть.

6. Після того, як надземна частина повністю пожовкло і висохла, цибулини викопують. Для класу Мультіфлора цей процес необхідно здійснювати щорічно. На відміну від інших класів, багатобарвні тюльпани потребують більш тривалому періоді спокою.

Де купити цибулини багатоквіткових тюльпанів Мультіфлора оптом і в роздріб в Україні?

Купити цибулини голландських багатоквіткових тюльпанів Мультіфлора в Україні оптом і в роздріб можна в інтернет-магазині Садовий Центр. Ми пропонуємо великий вибір сортів тюльпанів даного класу в нашому каталозі. Весь посадковий матеріал доставляємо з Голландії в Україну.

Ми працюємо за попереднім замовленням, тому якщо зараз немає в наявності обраного вами сорти, можна зробити попереднє замовлення на наступну осінь і тоді ви гарантовано отримаєте свій посадковий матеріал.

Доставка при наявності товару займає від 3 до 5 робочих днів в залежності від віддаленості вашого населеного пункту. Ми працюємо з надійними службами доставки Нова Пошта, Укрпошта, Інтайм. Оплата товару здійснюється післяплатою після отримання посилки. Для великих оптових покупців ми пропонуємо вигідні умови співпраці на постійній основі.

Телефонуйте нам, ми чекаємо Ваших замовлень!

Сортувати товари по цене: Збільшенню ціни Зменшенню ціни