Цибулини попугайних тюльпанів

Попугайні тюльпани (Parott Tylips), мабуть, самі незвичайні і екзотичні серед всіх інших класів тюльпанів. Їх пелюстки глибоко порізані по краях або мають сильні хвилі, чим дуже нагадують пір'я птахів. Якщо ви побачили хоча б один раз таку квітку на фото або в живу, Ви ніколи більше не сплутаєш його з іншим видом.

Велика частина попугайних сортів тюльпанів позднецветущих, на невисокому стеблі розташовується один цветонос. Але головною відмітною особливістю попугаевідних тюльпанів є форма бутона. Вона може бути махрової з рваними краями, а іноді вона спіральна і нагадує, що не розкрилися троянду. Також широко зустрічаються сорти з хаотично скуйовджене пелюстками схожими з ірисами. Розфарбування абсолютно непередбачувана, один цветонос може складатися з 5-7 відтінків. Пелюстки бутонів граючи на вітрі нагадують оперення екзотичних птахів або крила великих метеликів.

Стебло невисокий, дуже потужний щоб витримувати великі бутони, що досягають 20 см в діаметрі. Квітучі попугайні тюльпани не бояться сильних вітрів, в той час як зайві опади у період цвітіння можуть виявитися для них згубними. Бутон може навіть впасти від надмірної кількості води.

Найпопулярніші сорти попугаевідних тюльпанів

  • Тюльпан попугайні Webers Parrot Веберс Перрот - один з найбільш екзотичних сортів попугайних тюльпанів. Пелюстки з плавним переходом від молочного до ніжно-рожевого в верхній частині пелюсток з соковито-зеленими штрихами. Висота стебла до 45 см, цвіте протягом 3-х тижнів.
  • Тюльпан попугайні White Parrot (Уайт Перрот) - з чистими ніжними білими пелюстками з тонкими зеленими прожилками. Висота стебла до 40 см, а бутон в діаметрі при повному розкритті становить до 15 см.
  • Тюльпан попугайні Parrot King Перрот Кінг - справжній король попугайних тюльпанів. У ньому поєднуються помаранчеві і зелені відтінки на яскравих пір'ї пелюсток. Великі бутони надійно утримують потужні стебла висотою до 60 см.
  • Тюльпан попугайні Elsenburg Ельсенбург - відрізняється вишуканою ніжною красою. Пелюстки від білого до рожево-бузкового відтінків.

 Догляд за цибулинами попугаевідних тюльпанів

Доглядати за тюльпанами не важко. Регулярний полив у міру необхідності, внесення підгодівлі кілька разів за сезон і рідкісні прополки - запорука хороших результатів. Важкі бутони можна підперти.

Цибулини попугайних тюльпанів, після покупки, потрібно добре оглянути на наявність гнильних плям, механічних пошкоджень або тріщин.
Перед висадкою замочити в протруйників або фунгіцидами.
Висадку виробляємо на глибину 10-15 см, дистанція 10 см.
Для посадки слід вибирати добре освітлений ділянку, не слід використовувати ті місця, де вже раніше висаджувалися інші цибулинні.
Пересадку виконують раз в 2-3 року.
Оптимальним періодом для посадок цибулин тюльпанів є осінь, при температурі 7-10 С. При температурі вище 25 С градусів, вегетація тюльпанів припиняється - цвітіння зупиняється, так що якщо Ви хочете висадити тюльпани напровесні - для цього потрібен певний досвід.
Завдяки природним фунгіцидів, що містяться в цибулині - тюльпани відмінно протистоять багатьом грибкових захворювань. Однак слід пам'ятати, що ці багаторічники не люблять надмірної вологи. Тому остерігайтеся переливів і застою води, на глинистих ґрунтах.

Якщо дозволяють умови, на дно при посадці потрібно укласти шар дренажу. При недостатньому поливі можливо розтріскування цибулин, що призводить до зменшення термінів їх життя, а також товарних якостей. Використовуйте спеціальне обладнання для поливу і зрошення для того, щоб не допустити руйнування квітів.

Попугайні тюльпани використовують найчастіше для озеленення парків і садів (найкраще вони виглядають уздовж доріжок). При цьому розміщувати їх слід подалі від інших тюльпанів.

Де можна купити цибулини попугайних тюльпанів в Україні?

У нашому каталозі представлені попугайні тюльпани різних сортів, з якими ви можете ознайомитися, прочитати опис або подивитися фото. Також ми пропонуємо купити цибулини тюльпанів і замовити з доставкою поштою. Ми працюємо з оптовими і роздрібними покупцями. Якщо ви оптовий покупець і плануєте замовити велику партію цибулин голландських тюльпанів, то рекомендуємо зробити попереднє замовлення на осінь. Тоді потрібний посадковий матеріал ми закупимо спеціально для вас, і він гарантовано буде в наявність під осінь.

Ми знаходимося в Одесі, але працюємо по всій Україні. Доставка посадкового матеріалу можлива в будь-яке місто України - Київ, Харків, Миколаїв, Дніпро, Житомир. В Одесі можете особисто приїхати в наш магазин і обговорити умови співпраці або забрати своє замовлення. Також по Одесі можлива доставка нашим кур'єром.

Оплата післяплатою, адже ми хочемо, щоб наші клієнти нам максимально довіряли.

Ми чекаємо Ваших замовлень!

Сортувати товари по цене: Збільшенню ціни Зменшенню ціни
В упаковці: 1 шт
В упаковці: 1 шт
В упаковці: 1 шт
В упаковці: 1 шт
В упаковці: 1 шт
В упаковці: 1 шт
В упаковці: 1 шт
В упаковці: 1 шт
В упаковці: 1 шт
В упаковці: 1 шт
В упаковці: 1 шт
В упаковці: 1 шт
В упаковці: 1 шт
В упаковці: 1 шт
В упаковці: 1 шт
В упаковці: 1 шт
Показати ще