Каталог продукції

Цибулини тюльпанів Вірідіфлора

Вірідіфлора - дуже рідкісний клас зеленоцветковой тюльпанів, що включає в себе сорти з широкою зеленою смугою вздовж зовнішнього боку листочків оцвітини.

Листочки оцвітини у звичайних тюльпанів схожі з справжніми пелюстками, у зеленоцветковой більш схожі з зеленими чашолистками.

Висота стебла середня 25-40 см, тривалість цвітіння досить велика до 3-х тижнів, цвітіння пізніше (квітень - травень).

Дані гібриди схильні до вірусів пестролепестности, по відношенню до своїх пращурів трохи дрібніше і більш примхливі до погодних умов, але всі ці недоліки компенсуються незвичайною красою даних сортів.

Зелені смужки Viridiflora - результат селекції, тому всі тюльпани даного класу є гібридами. Той, хто не пошкодує часу для цих квітів - буде винагороджений їх незвичайною красою. Клас Голландських цибулин Вірідіфлора налічує всього два десятка сортів. Стати володарем одного з них - дійсно велика удача.

Період цвітіння і розміри можуть відрізнятися у різних сортів, завдяки цьому їх можна комбінувати в групові посадки і клумба буде в кольорі безперервно.

У нас ви можете купити цибулини найпопулярніших сортів зеленоцветковой тюльпанів:

Цибулини тюльпана Вірідіфлора Формоса Formosa - вогненно-жовтий тюльпан з характерними для даного сорту зеленими смугами;

Цибулини тюльпана Вірідіфлора Виолет Берд Violet Bird - фіолетовий з біло-зеленими смужками тюльпан висотою до 50 см і бутоном до 10 см;

Тюльпан Вірідіфлора Голлівуд Hollywood - чуттєвий витончений сорт червоних із зеленими стрілами пелюстками бутона розміром до 6 см, при висоті стебла від 20 до 25 см;

Тюльпана Вірідіфлора Groenland - пелюстки світло-рожевого відтінку з ледь помітними зеленими смужками висотою до 60 см і розміром бутона до 10 см.

Посадка, вирощування і догляд за цибулинами зеленоцветковой тюльпанів

Тюльпани Вірідіфлора приголомшливо виглядають в букетах і в природному оточенні на клумбах. Вони невибагливі, і ви легко можете створити на своїй ділянці цю красу. Найпростіший спосіб виростити тюльпани Viridiflora - з цибулин.

Кращий час для посадки визначається температурою грунту на глибині 10-12 см: коли вона досягне + 10ºС - пора садити тюльпани. Зазвичай це буває в середині вересня - початку жовтня.

Також важливий і вибір ділянки для посадки тюльпанів. Він повинен бути добре освітленим, дренованим і захищеним від сильного вітру. Грунт найкраще нейтральна або слаболужна, супіщаних з внесенням перепрілого компосту і деревної золи (200 г на м ²). Важку грунт полегшують внесенням річкового піску. Дренажні властивості покращують, насипавши на дно борозни великого промитого піску трисантиметровим шаром.

Перед посадкою на 30 хвилин цибулини рекомендується замочити в протруйників Максим 025FS. Глибина посадки залежить від розміру цибулини: великі на 10-15 см, а маленькі - на 5-7 см, злегка вдавлюючи їх в грунт, засипте цибулини землею. Щоб уникнути розтріскування грунту можна замульчувати ділянку.

Найкраще завершити посадку тюльпанів за місяць до передбачуваних морозів, тому що цибулини, які добре вкоренилися, легше переносять несприятливі умови і перепади температури.

Догляд за тюльпанами після цвітіння

Тюльпани, які відцвіли рекомендується підгодувати калійно-фосфорним добривом. Потім видаліть зав'язі, щоб вони не забирали харчування у цибулин. Якщо є стебла, не обрізайте їх, а дочекайтеся, коли вони пожовтіє і зів'януть. Після цього можна викопувати цибулини. Зазвичай це буває в липні. Викопані цибулини перед сушінням слід продезінфікувати від хвороб і шкідників.

Потім розкладають цибулини в один шар в затіненому сухому приміщенні з хорошою вентиляцією і температурою 25-30 ºС і просушують їх там 3-5 днів. Оптимальна температура зберігання - 20 ºC до вересня, пізніше температуру бажано знизити до 17 ºC і зберігати цибулини при такій температурі до самої висадки у відкритий грунт.

Як змусити цибулини тюльпанів цвісти до 8 березня?

Заздалегідь підготовлені ємності з тюльпанами, які перебували на охолодженні, слід перемістити в тепле приміщення за 5 тижнів до бажаної дати цвітіння. Висоту квітконосу тюльпанів можна регулювати освітленням. Повітря в приміщенні повинен бути свіжим, але без протягів. Температура приміщення 14-16 градусів, вологість - до 70%

Купити оптом цибулини тюльпанів вірідіфлора зеленоцветковой в інтернет-магазині Садовий Центр

Більше 10 років ми займаємося імпортом в Україну кращих сортів тюльпанів з Голландії. У нашому каталозі представлені фото цибулин тюльпанів найпопулярніших сортів для продажу оптом і в роздріб. Ми готові запропонувати найвигідніші ціни на цибулини голландських тюльпанів для вирощування в комерційних цілях на вигонку під зрізання, а також для вирощування в домашніх умовах в приватному саду.

Весь посадковий матеріал відбирається кваліфікованими фахівцями, щоб ви отримали тільки якісні цибулини тюльпанів для посадки. Перед відправкою цибулини упаковуються в спеціальну дихаючу упаковку, щоб забезпечити саму дбайливу доставку посадкового матеріалу перевіреними службами доставки Нова Пошта, Укрпошта, Інтайм в будь-яке місто України. Оплата посилки після отримання і після того, як ви її огляньте.

Ми цінуємо наших клієнтів і хочемо, щоб під час цвітіння тюльпанів, куплених в нашому інтернет-магазині Садовий Центр, ви також згадували про нас, і звичайно замовляйте у нас і інші сорти тюльпанів.

Ми будемо радувати вас кожну весну, але про це потрібно подбати ще з осені. Зробіть попереднє замовлення цибулин тюльпанів на осінь.

Сортувати товари по цене: Збільшенню ціни Зменшенню ціни